Jak się zachowywać na tydzień przed 30-tką swojego chłopaka?

by - czerwca 26, 2017


Być może niewiele osób zadaje sobie to pytanie, ale… właściwie dlaczego nie? Lubię zastanawiać się nad rzeczami niebanalnymi, a 30-tka mojego chłopaka to idealny temat do rozważań. Nie tylko dla niego, ba, głównie dla Ciebie. 


 
Każdy przecież dochodzi do tego momentu, gdy błogie 20 przechodzi w… No właśnie, jakie 30? Wyczekane? Niechciane? Przerażające? A może po prostu zupełnie nieistotne?

Żądza kreatywności wykańcza

Potwierdzam, nie ma nic bardziej męczącego niż wymuszanie na sobie kreatywności, która w rezultacie wykańcza bardziej od przebiegniętego maratonu. Chcesz, by on zapamiętał ten dzień na zawsze. Cholera, przecież tylko raz w życiu kończy się 30 lat. Tylko raz w życiu możesz doświadczyć tego magicznego momentu…

Boisz się, że zmarnujesz ten dzień. Wymyślisz jakąś atrakcję, która jedynie według Ciebie będzie ciekawa, a tak naprawdę będzie dorównywała korkowi na Marszałkowskiej – lekko intrygujące, ale tylko przez 2 sekundy.

Martwisz się, że prezent się nie spodoba, że coś się nie uda, coś zawiedzie. Niby wiesz, z czego byłby najbardziej zadowolony, ale wciąż bijesz się z myślami praktyczne vs. ładne.

Czy on nagle wydorośleje?

Umówmy się po raz drugi: ta jedna, magiczna data nie sprawi, że facet nagle postrada wszystkie zmysły i zacznie być normalnym człowiekiem. Trochę się stresuje, że nagle poczuje, że powinien zachowywać się na swój wiek. „Na swój wiek”, czyli tak naprawdę jak? Na to pytanie nie ma odpowiedzi, a jeśli ktoś zna, niech się wypowie.

Facet ma swój świat. Nie jesteś w stanie go objąć rozumem tak samo, jak on nie potrafi zrozumieć po co Ci kilka par butów, skoro w jednych, ewentualnie dwóch, jest całkiem spoko. Pewne rzeczy na tym świecie pozostają niewytłumaczalne. Choćby on perfekcyjnie udawał cały dzień, że naprawdę się zmienił, wieczorem i tak usiądzie przy swoich rzeczach i wyjdzie szydło z worka…

Co robić przed 30-tką swojego chłopaka?

"Nie wariować" - łatwo powiedzieć. W końcu to 30-tka Twojego chłopaka! Co robić, by się udała? Czego nie robić, żeby nie było obciachu? Czy klocki Lego to już przesada, czy jedynie przypomnienie mu jego dzieciństwa?

Czy 30-tka w życiu człowieka, a szczególnie faceta, cokolwiek zmienia? To pytanie na razie pozostanie bez odpowiedzi. Warto jednak już teraz dodać, że skoro kobieta przejmuje się tak bardzo tą tajemną zmianą z 29 na 30, to być może facet również. Ale wiadomo – facet to facet. Po cóż by mówić, ba, okazywać aż tyle emocji naraz?A może zerkniesz tutaj?

0 komentarze